Tea filmoi fshehurazi Atdheun në takim intim me Sindin, nevrikoset Melisa: S’të dua kështu, më dukesh si Mevlani i dytë

Në puntatën e sotme në Përputhen Prime, diskutuan në një takim 4 minutësh përballë njëri-tjetrit Atdheu…

“Pikë e zezë”/ Artan Hoxha sulmon Top Channel: More këta janë specialista, s’ke ç’u thua…

Gazetari Artan Hoxha ka ironizuar Top Channel, lidhur me programin që ka transmetuar mbrëmjen e sotme.…

Endrit Shala i reagon Abelard Tahirit: PDK ka harruar se kush ishin, NISMA krenare për të kaluarën

Ish shefi i Grupit Parlamentar të Nismës Socialdemokrate, Endrit Shala, njëheresh anëtar kryesie i Nismës Socialdemokrate…

Detaje nga vdekja e ish-ministrit grek, kishte dalë për peshkim, u gjet i goditur në kokë nga helika dhe me gisht të prerë

Mediat greke raportojnë detaje të reja nga vdekja e ish-ministrit grek Sifi Valyrakis. Ai kishte shkuar…

“Nuk isha krenar për atë që po kaloja”, Justin Bieber flet për periudhën më të errët të jetës

7 vite më parë, Justin Bieber u arrestua nga policia pasi dyshohej se drejtonte makinën në…

Bideni do merr vendim për mbylljen e kufijve me disa shtete

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, do të vendos ndalim të hyjnë në…