🔴#LIVE Qendra e Numërimit dhe Rezultateve refuzon rreth 12 mijë zarfe

Share

Në Qendrën e Numrimit dhe Rezultateve, zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi mban konferencë lidhur me progresin në procesin e rinumërimit dhe të aktiviteteve tjera që po zhvillohen në këtë qendër, raporton Arbresh.info.


Share

Komente