32-vjeçari bën për spital të moshuarin në Dibër

0
Shpërndaje lajmin

Një 32-vjeçar po hetohet në gjendje të lirë nga policia e Dibrës.
Ai akuzohet se ka goditur me sende të forta një 61-vjeçar duke i shkaktuar dëmtime trupore.
“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Dibër, referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi penal për shtetasin E.B., 32 vjeç, banues në Dibër. 32-vjeçari, pas një konflikti për motive të dobëta ka goditur me sende të forta shtetasin Sh.Sh., 61 vjeç, duke i shkaktuar dëmtime trupore.”
Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Dibër për veprime të mëtejshme./Albeu.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *