January 28, 2022

4 mijë apo 20 euro? Sa fitoi lojtari i sotëm në game show “Kutia 21”

Shpërndaje lajmin

Game show “Kutia 21” në ekranin e ABC nën moderimin e Enkel Demit dhe Edi Ogës, ka përfunduar jo me shumë gëzim mbrëmjen e sotme.

Ka qenë pikërisht, lojtari me emrin Ervin që ka fituar vetëm 20 euro, duke refuzuar ofertën prej 670 eurosh. Djali me profesion IT ka shpresuar deri në fund se do të fitojë 4 mijë euro, por nuk ja ka dal.

Që të gjithë të shuani kureshtjen se si shkoi loja e Ervinit, mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. Game shoë vjen nga e hëna në të premte në orën 20:00 në ABC!/


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published.