43-vjeçari ngec mes shkëmbinjve te “Kalaja e Tërvolit” në Gramsh, policia dhe zjarrfikësit nisen për ta shpëtuar

Shpërndaje lajmin

Gramsh – Më datë 14.01.2023, rreth orës 18:35, në vendin e quajtur “Kalaja e Tërvolit”, shtetasi A. D., rreth 43 vjeç, banues në Belsh, duke vizituar me miqtë e tij këto vënde turistike, ka mbetur i bllokuar midis shkëmbinjëve, për shkak të terrenit të vështirë dhe të thepisur.
Menjëherë pas marrjes së njoftimit, shërbimet e Komisariatit të Policisë Gramsh dhe shërbimi zjarrëfikës, janë nisur në ndihmë të tij.
ne perditesim..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *