Shpërndaje lajmin

Policia e Shtetit dhe Guardia di Guardia di Finanza italiane ndërprenë të hënën në mbrëmje një operacion shkëmbimi narkotikësh që po kryehej 18 milje nga Laguna e Patakut. Në një konferencë për shtyp Zv/drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Sokol Bizhga, tha se aksioni i policisë u krye  në ujërat ndërkombëtare  ku një anije […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *