A do dalësh nga Për’puthen nëse nuk kthehet Andi? Tea befason me përgjigjet

Share

Prej disa javësh Andi po mungon në Për’puthen.

Vetë moderatorja Bora Zemani deklaroi dy ditë më parë se ai nuk i është përgjigjur telefonatave të produksionit.

Nga ana tjetër Tea shtoi se Andi ka pasur probleme shëndetësore dhe sapo të bëhet më mirë do të rikthehet.

Ditën e sotme kjo e fundit është pyetur nëse do të dalë nga emisioni nëse Andi nuk kthehet.

“Sigurisht që po”, është përgjigjur ajo./Vip-magazine.al

2C0DCEE1 FD9C 4243 9BB0 95C184D4BBE1 169x300 1


Share

Komente