A do e mbajë Atl Madrid vendin e parë? Ja sondazhi befasues i Marca (FOTO LAJM)

Shpërndaje lajmin

Kur kanë mbetur edhe 4 ndeshje nga fundi, La Liga është bërë me e bukur se kurrë teksa 4 ekipe luajnë për titull, shkruan Allbeu.com.

Atl Madrid vijon të mbajë kreun me 76 pikë 2 më shumë se Reali i vendit të dytë dhe 5 pikë më shumë se Barcelona, por katalanasit kanë një ndeshje më pak dhe luajnë sot në mbërmje ndaj Valencias.

Marca së fundmi ka ngritur një sondazh ku deri më tani ka votuar 2131 tifozë.

A do ta mbajë kreun deri në fund Atl Madrid? Nga shondazhi i tifozëve del që vetëm 30% mendojnë se Atl Madrid do mbajë kreun deri në fund, ndërsa 70% mendojnë se Los Colchoneros nuk do e mbajnë kreun. /albeu.com/

 


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *