A do qëndrojë Kean te PSG? TV francez zbulon të ardhmen e italianit

Shpërndaje lajmin

PSG dëshiron ta mbajë Moise Kean pas një sezoni të shkëlqyeshëm që sapo përfundoi dhe sulmuesi italian ka të njëjtën ide, shkruan Albeu.com.

Mbetet, megjithatë, të bindet Everton, i cili do të dëshironte një shitje të plotë, ndërsa skuadra franceze është e prirur për një huazim me të drejtë bljerje.

Siç raporton RmcSport, të dy palët po negociojnë. /albeu.com/


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *