A e dini sa vjet mbushë sot Melinda?!

Share

123802503 172045791263550 1671413149780452022 n 1

Emri i reperes Melinda Ademi është jo pak i komentuar në media e rrjete sociale. Shpeshherë, ajo ka ardhur në qendër të vëmendjes për shkak të diss-eve kundrejt Taynës dhe e anasjellta, mirëpo duket se përveç konkurrencës në muzikë, vajzat s’kanë asgjë personale mes tyre. LEXO EDHE: Vajza e Naim Krasniqit rikthehet me baladën ‘Gënjeshtra’ […]

The post A e dini sa vjet mbushë sot Melinda?! appeared first on INFOLINE NEWS.


Share

Komente