A e dini si e quan i dashuri Dafina Zeqirin?

Shpërndaje lajmin

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Ata janë gjithë kohën në praninë e njëri-tjetrit dhe nuk ngurojnë të postojnë vazhdimisht foto në rrjetet sociale.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZE🕯 (@dafina.zeqiri)

Së fundmi, dyshja ndodhet me pushime në Turqi dhe duket se po kalojnë vërtetë bukur. Në postimin e radhës, Dafina shfaqet me minifund, duke nxjerr në pah linjat perfekte trupore.

“Ai më quan perfekte”, ka shkruar ajo krahas fotos, ndërsa Dj Geek i ka komentuar: “Po e bëj! Të dua”.

Ky koment ka marrë shumë like nga fansat, të cilët janë shumë entuziastë për raportin e dashurisë së çiftit./abcnews.al

 


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *