‘A keni pasur një lidhje të fshehtë’, Salianji: Patjetër që po. Politikanët mashtrojnë shumë

Share

Ervin Salianji ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën.

Këtë herë Salianjin e pamë në emision si asnjëherë më parë. Ai u vendos në rolin e një burri për shtëpi duke hapur petë, por edhe duke iu përgjigjur pyetjeve pikante në sfidën “Po, jo ndoshta”, ku ai nuk duhet të përgjigjej me këto tre fjalë.

Pyetjes “Thuhet se politikanët mashtrojnë shumë, a mashtron ti?”, Salianji u përgjigj duke thënë: “Mashtrojnë shumë”.

Ndërsa pyetjes: “A ke mbajtur ndonjëherë një lidhje të fshehtë?”, ai u shpreh kështu: “Po, patjetër kam patur!”. Kështu ai humbi pikë gjatë sfidës pasi shpesh here nuk iu përmbajt rregullit të lojës.

a50115ac cd97 4b6b 985a 4da9e62ca320

The post ‘A keni pasur një lidhje të fshehtë’, Salianji: Patjetër që po. Politikanët mashtrojnë shumë appeared first on Media .


Share

Komente