Adelina Ismaili mahnitëse në fustanin rozë

Share

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Ismaili, ka tash e sa kohë që po merret me televizion.

Ajo është drejtuese e emisionit “Tete a Tete”, ku nga java në javë sjell intervista me të ftuar të ndryshëm, shkruan portali arbresh.info

Adelina është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme në rrjetet sociale.

Adelina Ismaili

Bukuroshja këtë herë mori vëmendje me një paraqitje elegante, në të cilën u shfaq e veshur me fustan të shkurtër rozë.

Pavarësisht fokusit të saj në televizion, Adelina Ismaili ka qëndruar e distancuar nga profesioni i saj – muzika. /arbresh.info/

The post Adelina Ismaili mahnitëse në fustanin rozë appeared first on Arbresh.info.


Share

Komente