Adrola Dushi duket joshëse në pozat e reja

Share

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, është ndër më të komentuara në estradën shqiptare.

Një gjë e tillë vjen pasi ajo në mënyrë të vazhdueshme ndan të pathëna nga jeta e saj, në rrjete sociale dhe paraqitje televizive, shkruan portali arbresh.info

Por, në një postim në rrjetin social Instagram, e gjithë vëmendja është përqendruar në pozat e reja të saj.

adrola

Në pozën e radhës ajo ka nxjerrë në pah linjat e saj të trupit.

Vlen të përmendet se Dushi shquhet për suksesin në fushën e modelingur, teksa u bë edhe figura e disa brendeve të njohura. /arbresh.info/


Share

Komente