Aksident i dyfishtë në Kamëz, gruaja dërgohet me urgjencë në spital

Shpërndaje lajmin

Një aksident i dyfishtë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kamëz, një grua e paidentifikuar ende ka mbetur e plagosur.

Mësohet se gruaja është dërguar me urgjencë në spital, teksa nuk dihet gjendja e saj shëndetësore.

Ndërkohë policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *