Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, dyshohet për disa viktima

Share

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rrugën e Kombit, në aksin Milot-Rrëshen.

Dyshohet se nga ky aksident ka disa viktima dhe të plagosur.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit.


Share

Komente