Aksident i rëndë në Tiranë/ Makinat bëhen copë te ambasada italiane

Share

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë pranë ambasadës italiane në Tiranë.

Mësohet se dy makina janë përplasur fort duke pësuar dëme të mëdha materiale. Dy makina, njëra prej të cilave BMW, janë përplasur me njëra tjetrën dhe njëra prej tyre ka përfunduar mbi trotuar, duke prishur kangjellat para hyrjes së godinës. Një prej shoferëve, është i lënduar dhe po pritet mbërritja e ambulancës.

Autoritetet ndodhen nw vendin engjarjes dhe po punojnw pwr zbardhjen e rrethanave tw aksidentit./CNA.al


Share

Komente