Aksident i trefishtë në autostradën Tiranë-Durrës, dy makina dhe një kamion përplasen mes tyre (FOTO)

0
Shpërndaje lajmin

Një aksident i trefishtë ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Tiran-Durrës.

Siç shihet edhe në fotot e mbërritura në redaksinë e AlbEu.com, në aksident janë përfshirë dy mjete të vogla dhe një kamion.

Nga fotot duket se të treja mjetet kanë pësuar dëmtime, ndërkohë që nuk raportohet për persona të plagosur.
Si pasojë e aksidentit është bllokuar qarkullimi në njërin krah të autostradës.
/AlbEu.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *