Aksident në aksin Fier-Seman, makina përfundon në kanal

0
Shpërndaje lajmin

Një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal.
Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Fier-Seman.
Mësohet se shoferi ka humbur kontrollin e makinës dhe ka dalë nga rruga.
Si pasojë shoferi ka marrë plagë të lehta.
Ai është dërguar në spital, ndërsa në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia dhe grupi hetimor për të përcaktuar shkaqet e aksidentit./Albeu.com/ 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *