Aksident në aksin Gjirokastër-Kakavijë, lëndohen dy persona

Shpërndaje lajmin

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në aksin Gjirokastër-Kakavijë.

Mësohet se një motoçikletë është përplasur me një autoveturë dhe për pasojë kanë mbetur të lënduar rëndë, drejtuesi i mjeti dhe i motoçikletës.

Ndërkohë policia dhe grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

/abcnews.al/


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *