Aksident në Aristau AG mes autobusit dhe makinës

0
Shpërndaje lajmin

Një përplasje e rëndë ka ndodhur në Aristau AG, siç tregojnë pamjet e një lexuesi, përcjell albinfo.ch.
Nëntë persona morrën lëndime, të gjithë prej tyre janë jashtë rrezikut për jetë, përveç shoferit të vetures, ku u dërgua me helicopter dhe me lendime të rënda.
https://www.blick.ch/schweiz/mittelland/aargau/beide-lenker-eingeklemmt-heftiger-crash-in-aristau-ag-zwischen-postauto-und-auto-id19730404.html?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=blick-page-post&fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR2oMvfhHGydmnp4zGyyw2qSMiNPk8z84bEP1VpjBhnnJC_oeNW8x8aw5sY_aem_AWC0221AjDoZ_5Xq0tohz4i7Cyzb0eGxP4KMCeOOUMKNlFDiMJzOuQ5VuTNPPeafpxvup5F5HGOu7v_dfGK7cyWb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *