January 21, 2022

Aksident në autostradën Kërçovë-Gostivar, humb jetën një person

Shpërndaje lajmin

Një çiklist humbi jetën pasi u përplas nga një makinë në autostradën Kërçovë – Gostivar afër guroreve.

“Një automjet, i cili u largua nga vendi i aksidentit, u përplas me një biçikletë të drejtuar nga O. А. (66) nga fshati Vrapçisht, rajoni i Gostivarit.

Çiklisti ndërroi jetë në vendin e aksidentit. Vdekja u konfirmua nga një mjek, dhe prokurori publik, ndërsa një ekip nga Departamenti i Punëve të Brendshme në Gostivar inspektoi vendin e aksidentit, thonë nga Ministria e Brendshme. /Telegrafi/


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *