January 23, 2022

Aksident në Berat, plagosen dy pasagjerë

Shpërndaje lajmin

Një mjet tip Benz, me targa AA 987 YJ, duke dalë nga një servis makinash është përlasur me mjetin tip Seat me targa TR 8536 M, që i përkiste një kompanie ”Security”.

Si pasojë e përplasjes së mjeteve janë plagosur dy pasagjerët, Sose Toska e Sali Toska, që ndodheshin duke udhëtuar në mjetin tip Benz, ndërkohë që dy drejtuesit e mjeteve Xhavair Atia dhe Gentjan Boçka nuk kanë pësuar lëndime.

Policia ka mbërritur në vendngjarje për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit./albeu.com


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *