October 16, 2021

Aksident në Cërrik-Belsh, dy makina përplasen kokë më kokë

Shpërndaje lajmin

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Cërrik-Belsh. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën kokë më kokë.

Deri më tani nuk raportohet për të lënduar. Policia dhe ambulance ka mbërritur në vendngjarje./albeu.com


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *