October 24, 2021

Aksident në Cërrik, lëndohet drejtuesi i motorit

Shpërndaje lajmin

Një aksident ka ndodhur sot në aksin rrugor Cërrik-Mollas pranë fashtit Lumas.

Një makinë ka përplasur një motor dhe për pasojë është lënduar lehtë drejtuesi i motorit, i cili është trasportuar drejt spitalit të Cërrik jashte rrezikut për jetën.

Policia  ka mbërritur në vendngjarje./albeu.com


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *