Aksident në Korçë/ Makina përplas këmbësorin

Share

Një aksident rrugor është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Korçë-Pogradec.

Bëhet me dije se një automjet ka përplasur një këmbësor, i cili është dërguar me urgjencë në spital, por ende nuk dihet asgjë për gjendjen e tij shëndetësore.

Ndërkohë policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të aksidentit./ CNA.al


Share

Komente