Aksident në Korçë, shoferi humb kontrollin, përplaset me trafikndarësen

Shpërndaje lajmin

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në Korçë. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Lumalas.
Sipas burimeve, një makinë ka humbur kontrollin de ëstë goditur me trafikndarësen.
Aktualisht raportohet vetëm për dëme material dhe nuk ka njerëz të lënduar.

Si pasojë e aksidentit është krijuar trafik në aksin Pogradec – Korçë. Në vendngjarje ndohet policia dhe zjarrfikësja./Albeu.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *