Aksident në Rrugën e Kombit, një person në gjendje të rëndë

0
Shpërndaje lajmin

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme në Rrugën e Kombit në afërsi të Rubikut.
Burime bëjnë me dije se shoferi i “Benz-it” ndodhet në gjendje të rëndë.
Policia po merret me hetimin e ngjarjes.
LEXONI GJITHASHTU: 

Polonia, Hungaria dhe Sllovakia vendosin kufizime mbi importet e grurit ukrainas
“Drogë në tullumbace për 5 mijë lekë”, avokati: E ke në çdo lokal

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *