Aksident tragjik në ‘Rrugën e Kombit’, dyshohet për 4 viktima dhe disa të plagosur

Share

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën e Kombit, në aksin Milot-Rrëshen.

Aksidenti ka ndodhur në aksin Rrëshen-Rubik, pranë karburant “Toma”.

Mësohet se një mjet “Citroen” është përplasur nga një kamion, ku për pasojë dyshohet të kenë humbur jetën 4 persona.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forca të shumta policie, ambulanca dhe zjarrfikësit.

vijon…


Share

Komente