Aksident tragjik në Rubik, dyshohet për 4 viktima! Anëtar të së njëjtës familje nga Kosova

Share

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rubik mbrëmjen e sotme. Dyshohet se në këtë aksident kanë mbetur viktima 4 persona dhe një i plagosur.

Mësohet se janë anëtarë të së njëjtës familje që po udhëtonin nga Kosova.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forca të shumta policie, ambulanca dhe zjarrfikësit.


Share

Komente