Aksidenti me 4 të vdekur/ Zbardhen detajet e rëndë: Viktimat pjesëtare të një familje

Share

Janë zbardhur detaje të tjera nga aksidenti tragjik i ndodhur pak minuta më parë në Rrugën e Kombit, aksin rrugor Rrëshen-Rubik.

Mësohet se 4 viktimat janë pjesëtarë të së njëjtës familje nga Kosova, ndërsa nga aksidenti ka mbetur dhe një i plagosur, i cili ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Deri më tëni nuk ka asnjë informacion paraprak nga policia për aksidentin./CNA.al


Share

Komente