September 25, 2021

Aksion si në filma te “Varri Bamit”, trafikanti arratiset, policia shtrin gazetarin: Hape derën (VIDEO)

Shpërndaje lajmin

Një operacion antidrogë mesditën e sotme në zonën e “Varrit të Bamit” në Tiranë përfundoi me ndalimin për një moment të një gazetari, pasi shënjestra, trafikanti që dyshohej se shpërndante lëndë narkotike u arratis, madje duke rrezikuar jetën e njërit prej agjentëve të policisë.Një qytetar ka arritur që të filmojë të gjithë skenën nga momenti kur policia ndalon drejtuesin e një makine, i cili nuk bindet për të hapur derën duke i dhënë gaz dhe arratisur te shtrirja në tokë e gazetarit Ergys Gjençaj që po filmonte operacionin.

Lajmi ne perditesim…


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *