September 20, 2021

Aksion spektakolar, Messi shënon golin e tretë (VIDEO)

Shpërndaje lajmin

Barcelona po zhvillon një super pjesë të dytë në finalen e Kupës së Spanjës përballë Athletic Bilbaos.

Pas golave të Griezzmann dhe De Jong, është radha e Messit për të shënuar një gol fantastik në minutën e 68′ duke “vulosur” këtë finale.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *