September 20, 2021

Aksioni në Kadastrën e Tiranës, në pranga dy seksere dhe një zyrtar i nivelit të ulët

Shpërndaje lajmin

Mes tre personave të arrestuar nga operacioni i SPAK në Kadastrën e Tiranës, janë dy seksere dhe një zyrtar i nivelit të ulët.

Në total SPAK ka lëshuar 5 urdhër arreste me akuzat e falsifikimit të dokumenteve dhe tjetërsimit të pronave.

Aksioni po zhvillohet nga drejtoria e Krimit Ekonomik në Policinë e Shtetit dhe po vijon ende në zyrat e Kadastrës së Tiranës. m.v/abcnews.al


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *