Akuzohet për vrasjen dhe copëtimin e çiftit Pasho, Elona ‘kyç gojën’ para gjykatës, prokurori nxjerr përgjimet

Share

36-vjeçarja Elona Kalesha ka dalë sot para gjykatës në Itali pasi u vu në pranga  me akuzën e vrasjes dhe copëtimit të trupave të çiftit shqiptar, Shpëtim dhe Teuta Pasho nga Vlora.

Elona Kalesha qëndroi përsëri e heshtur duke mos pranuar që të japë asnjë dëshmi.

Në telefonatat me bashkëbiseduesit e saj, ajo tregon vëmendje për çdo gjurmë, të tilla si gjurmët e gishtërinjve, të cilat mund të kenë mbetur në valixhe” shkruajnë mediat italiane.


Share

Komente