January 22, 2022

Alban Ramosaj shpallet fitues i “Kënga Magjike 2021”

Shpërndaje lajmin

Alban Ramosaj është shpallur fitues i Këngës Magjike 2021 me këngën e titulluar “Thikat e mia”.

Në vend të dytë renditet Flori Mumajesi dhe Bruno, ndërsa në vend të tretë këngëtarja nga Gjeorgjia, Nutsa.
Pas fitores, Albani tha: “Ndihem më i vlerësuar se kurrë. Jam pa fjalë”./albeu.com


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *