Alban Skenderaj dhe Miriam Cani ndajnë me miqtë foto të fëmijëve, Duam qënka rritur shumë

Share

Jane shume aktive ne rrjetet sociale ,vecanerisht ne rrjetin social instagram, ku ata shpesh postojne foto rreth rutines se tyre te dites, jeta e tyre private me femijet , dhe profesioni si kengetare.

Kane arritur shume sukses ne karrieren e tyre si kengetare, por edhe si prinder vertete te fokusuar te femijet e tyre vajzen, Ameli, dhe djalin e tyre te vogel Duam.

Megjithese i shohim shume aktive ne rrjetet sociale, rralle i shohim ne publik me femijet e tyre, nderkohe Miriam dhe Albani kane ndare me miqte ,ne llogarite e tyre ne instagram, foto me femijet.

Qenkan rritur shume, sidomos Duam. Duket qe djali i ngjan dhe qenka kopje e mamase Miriamit, nderkohe Ameli, i ngjan Albanit.

Kujtojme qe Alban Skenderaj dhe Miriam Cani mbeten nder personazhet me te dashur dhe me te pelqyer nga nje audience e gjere ne Shqiperi dhe me tej.

duam


Share

Komente