Albert Popaj, i nominuar për “Histori Suksesi” në Nju-Jork

0
Shpërndaje lajmin

Njihuni me të nominuarin Alberti Popaj, një personalitet televiziv dhe mikpritës në QVC, transmeton albinfo.ch.
Ai është më i njohur për ekspertizën e tij në kozmetikën prestigjoze dhe lansoi kanalin e parë në botë dedikuar bukurisë BeautyIQ.
Alberti është një entuziast i bukurisë, dekorit të shtëpisë dhe kuzhinës që ndjek trendet dhe markat kryesore.
https://www.facebook.com/AlbertiPopajQVC

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *