Ana dhe Shqipja bëjnë lëvizjen surprizë, rikthehen me një rol ndryshe në emision

Share

Sonte “Për’puthen Prime”, do të vijë në një format tjetër, dy ish-konkurrentet e emisionit, Ana dhe Shqipja do të rikthehen në Prime.

Këtë e bëri të ditur autorja e emisionit Olsa Muhameti përmes një videoje të publikuar bashkë me Shqipen dhe Anën.

“Ju prezantoj me opinionistet Prime”, ka shkruar ajo në një foto të postuar në Instastory.

Ndryshe, në këtë përgjegjësi nuk i kemi parë asnjëherë do ta shohim se çka do të ndodh sonte në emision.

Ana dhe Shqipja e “Për’puthen” bëjnë


Share

Komente