October 16, 2021

Andra Day reagon ndaj thashethemeve për një lidhje me Brad Pitt

Shpërndaje lajmin

Andra Day ka hedhur poshtë thashethemet se ka nisur një lidhje dashurie me Brad Pitt. Në një intervistë për “Entertainment Tonight”, këngëtarja 36-vjeçare tha se këto spekulime nuk janë asnjë më shumë veçse trillime hollivudiane.

Ne nuk po takohemi. Ne as nuk e njohim njëri-tjetrin.“, është shprehur ajo. Pavarësisht thashethemeve, Day tha se është një fanse e aktorit. “Ai është i shkëlqyeshëm. Shumë i talentuar, i mrekullueshëm.”, shtoi Day.

Dita e Andrës

Pas divorcit me Angelina Jolie, aktori i “Fight Club” ka qenë i lidhur me Nicole Poturalski, me të cilën u nda në tetor të vitit të kaluar. Pitt ka qenë një një betejë ligjore me ish-gruan dhe fitoi kujdestarinë e përbashkët të fëmijëve. /abcnews.al

Brad Pitt leaves Jennifer Aniston chuckling during her Golden Globes 2020 speech | PINKVILLA


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *