April 18, 2021

Antonela vë në siklet djalin e ri në “Për’puthen”: A të keqen mami!

Shpërndaje lajmin

Ani Gjata është konkurrenti i ri i Për’puthen, i cili shprehu pëlqimin e tij për Antonelën dhe Sarën.

“Të gjitha vajzat janë të bukura, por Antonela me Sarën janë llokum”, tha Ani.

Ndërsa Antonela iu përgjigj duke i thënë “Të keqen mami”, dhe të gjithë personat në studio u shkrinë së qeshuri. /tch


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *