Arbana me shami koke kurse Eduarti me cizme llastiku/ Ja si u veshen VIPAT te ditelindja e Besit

Share

Ditelindja e Besit i beri bashke te gjithe vipat shqiptar ne nje feste te madhe per 35 vjetorin e tij. Shume personazhe publik ishin te ftuar duke e bere nje feste shume te organizuar qe pati edhe muzike dhe valle.

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj jane nje nder ciftet me te dashura te showbiz-it shqiptar dhe ishin nder te paret qe ndane nje foto me veshjen e vecante qe iu pershtat edhe fabules se ditelindjes . Ne fund te Tetorit, dyshja mirepriten femijen e tyre te pare te cilin e pagezuan me emrin e vecante, Diell.

Ata jane shume aktive ne rrjetet sociale ku vazhdimisht kane ndare disa dedikimi romantike me njeri-tjetrin.

Ishte regjisori i njohur i cili ka publikuar nje foto te vecante krah partneres se tij ne pamjet e shkeputura nga festa e Besit. Arbana mban ne koke nje shami te bardhe teksa shfaqet e veshur si nje malesore.

Krah fotos se publikuar Eduarti shkruan: ‘Fshatarja ime’.Fotoja ka marr shume pelqime dhe komente pozitive nga ndjekesit.

Por edhe personazhe te tjere miq te familjes se Besit ishin pjese e festes. Po ju leme me fotot e meposhtme.

grishaj
127018752 375207303556366 2991699842005516276 n
126899888 198658345034194 4989384812334133976 n
126891906 731377440812196 6788792831879799635 n
127042630 284520739622796 8356077871160903928 n
126864682 289381419096809 5290350425438055250 n
126962345 1342230252784094 754047773982908241 n
126906839 2796043260632932 1469820741558545790 n
127018752 375207303556366 2991699842005516276 n 1

Share

Komente