Arbenita Ismajli e buzëqeshur jep lajmin për shtatzëni teksa pozon me unazën e martesës në gisht

Share

Modelja e njohur shqiptare para disa minutash ka konfirmuar lajmin për shtatzëni.

Së fundmi ajo u përfol për martes dhe pastaj shtatzëni që ajo as nuk demantoi as nuk konfirmoi.

Përmes një postimi në rrjete sociale ajo ka konfirmuar pritjen e ëmbël, duke shkruar: “Jam shtatzënë”.

Modelja ka publikuar për herë të parë edhe foto me barkun e rrumbullakosur, teksa shihet e veshur me një bluzë të thjeshtë dhe xhinse.


Share

Komente