September 24, 2021

Ariu hipën në shtyllën e tensionit dhe merr një sy gjumë, “black out” në qytezë

Shpërndaje lajmin

Videoja e një ariu që ka ngecur në një shtyllë tensioni në Arizona është bërë virale. Momenti epik është filmuar nga një elektricist i zonës. Ariu mund të ishte goditur nga rryma elektrike nëse punonjësit e ndërmarrjes elektrike, nuk do të kishin ndërprerë energjinë.

Por falë ndihmës së tyre, ariu ia doli të shpëtonte dhe më pas zbriti vetë nga shtylla e tensionit./abcnews.al


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *