Arrestohet 30-vjeçari që rrahu 2 vajza në rrugë pa asnjë arsye

Shpërndaje lajmin

Policia ka arrestuar 30-vjeçarin Denis Telo pasi ka ushtruar dhunë ndaj 2 vajzave që ecnin në rrugë.
Albina Ruko dhe Mirela Ruko, 26 dhe 29 vjeçe, banuese në Rrugën e Bogdanëve janë dhunuar nga 30-vjeçari teksa kalonin në rrugën pranë banesës së tyre.
Arrestimi erdhi pas denoncimit të vajzave dhe publikimit në rrjetet sociale të videos së dhunës ndaj tyre.
Mësohet se ndaj Telos janë bërë më herët edhe 8 denoncime të tjera për dhunë pa arsye ndaj kalimtarëve. Disa muaj më parë ai është arrestuar dhe më pas është lënë i lirë.
 
LEXONI GJITHASHTU:

Arrestohet punonjësi i minierës në Tropojë ku humbën jetën 2 minatorë
Arrestohet në Belgjikë shqiptari i shpallur në kërkim ndërkombëtar
The post Arrestohet 30-vjeçari që rrahu 2 vajza në rrugë pa asnjë arsye first appeared on Euronews Albania.

Leave a Reply

Your email address will not be published.