Arrestohet 45-vjeçari, shpërndante heroinë në Tiranë

0
Shpërndaje lajmin

Një 45-vjeçar i cili shpërndante heroinë në zonën e Alliasit, në Tiranë është arrestuar.
Lënda narkotike e ndarë në doza është sekuestruar.
Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.
 
LEXONI GJITHASHTU:

Kapen heroinë dhe kanabis gati për shitje në Sarandë, arrestohet 38-vjeçari
Megaoperacioni, arrestohen 45 persona për drogë, sekuestrohen kokainë heroinë e para

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *