Shpërndaje lajmin

Ish-kreu i bandës së Durrësit, Lulzim Berisha u arrestua në Alicante të Spanjës dhe pritet të ekstradohet në Shqipëri, deklaroi Policia e Shtetit përmes një njoftimi të enjten. Berisha ishte në kërkim prej dy vitesh nga drejtësia shqiptare dhe konsiderohet një person me rrezikshmëri të lartë. Berisha u arrestua gjatë operacionit të koduar “Sant Joan”, […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *