Arriti fitore të madhe pasi mposhti britanikun Çarlton, Florian Marku paralajmëron një event të madh gjatë verës

Share

Florian Marku ka paralajmëruar një super përballje gjatë verës. Boksieri shqiptar arriti fitore të madhe mbrëmjen e së shtunës, duke mposhtur britanikun, Rylan Charlton.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Marku ka paralajmëruar një super luftë gjatë verës. “Lufta ime e radhës gjatë verës do të jetë një event i madh dhe ju të gjithë jeni të ftuar”, ka shkruar Marku.


Share

Komente