Arsenida fiton ‘betejën’ finale me Brisën

Shpërndaje lajmin

Arsenida, Brisa dhe Dea kanë dalë sëbashku në Star Doën. Konkurrentët shpëtuan Dean, ndërsa juria do të vendoste mes Brisës dhe Arsenidës, dy konkurrentët që për 3 javë kishin përplasje.
Me 3 vota nga juria, Arsenida vazhdon garën për javën e pestë, ndërsa aventuar e Brisës në Style Star mbyllet këtu. Kështu Arsenida fiton “betejën” finale me Brisën. Në momentin që mësoi eleminimin Brisa u përlot nga emocionet.
“Jam shumë e emocionuar. Do me marrë malli për prapaskenat. Ja kaluam shumë mirë. Edhe të gjithë janë shumë të mirë”- u shpreh Brisa që solli mjaft emocione në Style Star./

Leave a Reply

Your email address will not be published.