Artan Hoxha: Në Ekuador një vrasës me pagesë kushtonte deri në 500 dollarë

0
Shpërndaje lajmin

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka rrëfyer përvojën e tij gjatë vizitës në Amerikën Latine, ku theksoi se kishte patur disa takime me krerët e disa prej grupeve kriminale të drejtuar nga shqiptarët.
Hoxha dha në “opinion” informacionet mbi grupet kriminale shqiptare që operojnë në Ekuador dhe Kolumbi.
Referuar vrasjeve, Hoxha tha se në Guajakil për të kryer një vrasje pagesat shkonin nga 100 në 500 dollarë.
/Abcnews.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *